Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys

O FUNDACJI

W 2014 roku założyliśmy Fundację “Wyższy Poziom Teatru” aby jeszcze lepiej i jeszcze skuteczniej realizować wyjątkowe pomysły inicjowane przez “Teatr 6 Piętro”, związane z upowszechnianiem kultury i sztuki, wsparciem edukacji artystycznej i działalności oświatowej. Naszym najważniejszym celem jest wspólne odkrywanie sztuki w jej najróżniejszych kształtach, postaciach i aspektach kulturowych.

Osobną dziedziną jest działalność Fundacji adresowana do grup dotkniętych różnymi formami wykluczenia oraz działalność w zakresie pomocy społecznej z przemyślanym wykorzystaniem środków artystycznych.

FUNDATORZY:
MICHAŁ ŻEBROWSKI

Aktor filmowy i teatralny, producent, dyrektor naczelny Teatru 6. piętro w Warszawie. Absolwent Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (1995). Jeszcze podczas studiów zagrał główne role w przedstawieniach Teatru Telewizji, opartych na najważniejszych dziełach polskiej literatury romantycznej.

W roku 2010 współpraca Michała Żebrowskiego i Eugeniusza Korina zaowocowała utworzeniem spółki komandytowej, stanowiącej fundament pod jedną z najbardziej dynamicznych inicjatyw biznesowo-kulturalnych ostatnich lat w Polsce. Powstały w Pałacu Kultury i Nauki Teatr 6.piętro w krótkim czasie stał się jedną z czołowych scen prywatnych w naszym kraju oraz jednym z najpopularniejszych teatrów w stolicy. Michał Żebrowski od momentu powstania Teatru 6.piętro pełni funkcję dyrektora naczelnego. W 2014 roku wraz z Eugeniuszem Korinem założona została Fundacja przyświecająca idei dbałości o najwyższy poziom realizacyjny i artystyczny wydarzeń (zgodnie z motto „Wyższy Poziom Teatru”) w zgodzie z prężnym i odpowiedzialnym zarządzaniem.

NASZE CELE

Od momentu założenia Fundacja Wyższy Poziom Teatru wspiera działalność Teatru 6.piętro – jednej z najważniejszych i najprężniej działających prywatnych scen w Polsce. Fundacja zajmuje się prowadzeniem działalności w zakresie upowszechniania kultury i sztuki w różnych dziedzinach (teatr, film, sztuka plastyczna, sztuka wizualna, sztuka performatywna, muzyka taniec) oraz formach. Fundacja Wyższy Poziom Teatru zajmuje się także wspieraniem edukacji artystycznej oraz działalności oświatowej. Przyjaciele fundacji wspierają nas w działaniu do celu i popierają naszą wizję, przez którą rozumiemy: upowszechnianie kultury i sztuki, wsparcie edukacji artystycznej i działalności oświatowej, oraz pomoc społeczną u grup osób wykluczonych. Zostań Przyjacielem naszej Fundacji.

FUNDATORZY:
EUGENIUSZ KORIN

Reżyser teatralny i filmowy, producent teatralny, autor tłumaczeń, adaptacji i scenariuszy, pedagog. Współzałożyciel i dyrektor artystyczny Teatru 6.piętro oraz Fundacji “Wyższy Poziom Teatru”. Absolwent Wydziału Aktorskiego i Wydziału Reżyserii Dramatu Państwowego Instytutu Teatru, Muzyki i Kina w Leningradzie (1975). Jako student drugiego roku rozpoczął współpracę aktorską z leningradzkim Teatrem Młodego Widza, gdzie następnie w latach 1975-1977 pracował jako aktor. Absolwent Wydziału Reżyserii PWST w Warszawie (1980). W 1988 roku obronił pracę doktorską, której tematem był stworzony przez niego system nauczania aktorów „Prowadzenie trzech monologów wewnętrznych”.

Wyreżyserował ponad sześćdziesiąt spektakli dramatycznych, komedii i spektakli muzycznych w teatrach Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Lublina, Opola, Torunia, a także zagranicą w Rosji i Szwajcarii. W swoim dorobku ma reżyserię oper i spektakli telewizyjnych, m.in. własnej adaptacji „Kosmosu” Witolda Gombrowicza (1988). Autor kilkunastu adaptacji i przekładów sztuk, twórca scenariuszy teatralnych, filmowych i telewizyjnych.

Zostań Darczyńcą

Wspomóż misję fundacji "Wyższy Poziom Teatru", zadbaj rozwój kultury w naszym kraju.